загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Вчені: низькокалорійна дієта уповільнює старіння

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Продукти з низькою калорійністю благотворно впливають на здоровя. Низькокалорійне харчування пригнічує активність білків, повязаних зі старінням , на молекулярному рівні. В результаті вікові зміни сповільнюються, — зробили висновок американські вчені з університету штату Юта. 

Дослідники вивчали вплив білкового з’єднання ТOR на прикладі круглих черв’яків роду C. Elegans . У лабораторних умовах учені довели, що протеїн TOR провокує прискорення старіння і розвиток хвороб. Активність TOR виступає фактором розвитку ряду захворювань: діабету, серцево-судинних патологій, раку, старечих хвороб Альцгеймера і Паркінсона. 

Вчені встановили, що вживання висококалорійної їжі стимулює активність кінази TOR . Занадто високий рівень білка призводить до незасвоєння інсуліну і швидкого накопичення жиру. Ожиріння внутрішніх органів, відкладення холестерину в судинах, підвищення індексу маси тіла і супутні захворювання скорочують тривалість життя.  

Низькокалорійна дієта, навпаки, знижує активність білкового з’єднання TOR. Вчені відзначили, що при раціоні з мінімумом калорій процес старіння черв’яків C. Elegans сповільнювався, вікові хвороби не розвивалися.

До списку новин