загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Чому оливкова олія така корисна?

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Довгий час існувала думка, що оливкова олія холодного віджиму корисна для здоров'я, але в чому полягає її користь? Тепер дослідники відповіли на це питання.

Результати тестів показали, що фенольні сполуки оливкової олії холодного віджиму впливають на гени, що беруть участь в запальних процесах організму. У порівнянні з іншими маслами, які містять меншу кількість таких сполук, оливкова олія знімає запальні процеси, сповільнює старіння і розріджує кров.

У тестах взяли участь 20 осіб, які страждали різного роду захворюваннями шлунково -кишкового тракту. До щоденного сніданку протягом 6 тижнів вони додавали невелику кількість оливкової олії. Один з сніданків містив оливкова олія з великою кількістю фенольних компонентів, а інший був з низьким рівнем їх змісту.

Потім учені на генному рівні порівняли показники. Виявилося, що оливкова олія холодного віджиму нейтралізує дію генів, які беруть участь в запальних процесах і призводять до розвитку ожиріння, діабету і серцево -судинних захворювань.

Саме тому люди, які дотримуються середземноморської дієти, заснованій на приготуванні страв на оливковій олії, не страждають подібними захворюваннями.

До списку новин