загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

119-річний мешканець тайланду веде досить активний спосіб життя

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Житель Таїланду на ім'я Каму, якому в травні місяці виповнилося 119 років, кожен день виходить у море і ловить рибу. Незважаючи на похилий вік, старий веде активний спосіб життя.

Таєць народився 8 травня 1894 року через виростив чотирьох дітей і досі живе у власному будинку, не вимагаючи особливого догляду за собою. Як кажуть родичі Каму, все життя він воліє вживати дуже просту їжу - рис з рибою, яку ловить тільки сам, а також перець чилі. Влада північної тайської провінції Мае Хонг Сон, де проживає довгожитель, мають намір направити інформацію про нього до Книги рекордів Гіннеса.

До списку новин