загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Цікава книжка активізує мозок, – дослідження

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Коли розповідь написана дуже переконливо і талановито, то у кожного читача починає працювати. Насправді біологія мозку людини, яка читає, змінюється, що дозволяє отримувати фізичні відчуття під час читання.

Про це пише The Herald Sun.

Як встановив Університет Еморі, зміни зберігають свою силу протягом мінімум п’яти днів після прочитання твору. Було проведено експеримент, під час якого групі добровольців пропонували прочитати трилер. Протягом п’яти наступних днів проводилося МРТ-сканування мозку.

Виявилося, протягом усього цього періоду відзначалися підвищені рівні активності зв’язків у лівій скроневій корі, що відповідає за мову. Те ж відбувалося у центральній борозні.

Тут виникає явище «переносу»: наприклад, достатньо людині лише подумати про біг, щоб нейрони, відповідальні за нього, активізувалися.

До списку новин