загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Обдурити старіння: беріть приклад з тварин!

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Сьогодні люди майже завжди кудись поспішають: зробити доповідь, вивчити екзамен, доробити важливе робоче завдання, тощо. Та варто задуматися, що цим ми виснажуємо нашу «життєву батарейку». Потрібно дати собі трішки свободи, відпочинку. Прийоми, що розтягують життя як задоволення, були розглянуті у звірів-довгожителів. Скористайтеся ними, і, можливо, ви обманете старіння.

Кішка. Регулярно влаштовуйте перерви. Прагніть до своїх цілей розумно і з найменшими витратами сил.

Крокодил. Дозвольте собі полінитися. Наприклад, полежати і насолодитися сонцем. Мобілізуйте сили тільки для конкретної та важливої мети.

Бджолина матка. Делегуйте повноваження і дозволяйте іншим працювати за себе.

Мавпа. Займайтеся спортом - але із задоволенням, не перенапружуючись.

Риба. У поважному віці живіть повноцінним життям. Однак не намагайтеся домогтися рекордів на цьому терені - ви живете для себе, а не для суспільного визнання.

Змія. Ковзайте по життю з мінімальною витратою енергії.

Черепаха. Не квапте себе. Дозвольте собі іноді просто повільніше прогулятися і менше зліться.

Також можна скористатися правилами «заощадження енергій у життєвій батарейці»:

Правило № 1. Щоб організм довше залишався молодим, забезпечте свій холодильник правильними харчами. Свіжі овочі та фрукти, молочні продукти, нежирне м’ясо та риба.

Правило № 2. Рухайтеся правильно! Спорт – надзвичайно важливий компонент здорового способу життя. Але не перенапружуйтесь: спорт також повинен приносити задоволення . не потрібно вимагати від свого тіла більше, ніж є на те сил. Види спорту, в яких співвідношення між користю для здоров'я і споживанням енергії найбільш сприятливе: бадмінтон, фехтування, плавання, їзда на коні та велосипеді.

Правило № 3. Гормональне здоров’я. Якщо гормональна, нервова і імунна системи знаходяться в рівновазі, життєва "батарейка" розряджається не так швидко. Не зашкодить консультація ендокринолога. У всьому світі для збереження молодості все більшого поширення набуває гормональна терапія і застосування біодобавок на основі фітогормонів.

Правило № 4. Поділ клітин шкіри теж можна уповільнити. Поділ та оновлення клітин прискорюють засмага, а також пілінгові процедури, косметика з альфагідрокіслоти. Звичайно, шкіра після цього виглядає здоровою та сяючою, але це прискорює старіння. Хай ваша шкіра теж інколи «полінується»: намагайтеся не кожного дні наносити на неї косметику та виснажувати косметичними «операціями».

Правило № 5. Не женіться за нездійсненними ідеями. Головна порада – ставте собі реальні цілі. Пригальмуйте і не розтрачуйте свої життєві сили.

Отож, лінь інколи теж може знадобитися вашому оргізмові, але у помірній кількості.

До списку новин