загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Які продукти підробляють найчастіше?

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Вагому роль для нашого здоров'я відіграє те, як ми харчуємось. Проте часто купуючи те, що ми вважаємо корисним до наших холодильників потрапляють підробки, які не лише не приносять користі, але й шкодять нашому організму.

1.Апельсиновий сік.

Даний продукт далеко на завжди містить апельсини. Все частіше сьогодні можна знайти апельсиновий сік в якому міститься сік цукрового буряка, кукурудзяний цукор та глутамат натрію.

2.Оливкова олія.

Для італійських підприємців підробка оливкової олії є надзвичайно прибутковою. Замість високоякісної олії з Італії до нашого столу можуть потрапити недорогі суміші рослинних олій більш низької якості.

3.Мед.

Основні поставки меду здійснюються з Китаю, де відфільтровують пилок для того щоб замаскувати походження продукту. Після таких маніпуляцій отриманий продукт медом називатись не може.

4.Ікра.

Через високу ціну даний продукт доступний далеко не кожному споживачу. Тому виробники навчили підробляти ікру використовуючи водорості, проте смак такого продукту нагадує желатин.

5.Соєвий соус.

Хоча сировина для виготовлення даної продукції є цілком доступною, проте процес виготовлення є достатньо тривалим. Щоб оминути дану проблему виробники готують імітацію соусу, яка готується швидше, а зберігається значно довше.

До списку новин