загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Запаморочення: що це може бути

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Запаморочення - симптом великої кількості захворювань. Давай спробуємо розібратися, що це може бути.

Медики відзначають, що справжнє запаморочення нерідко супроводжується вегетативними розладами - нудотою, блювотою, підвищеною пітливістю. Важливо встановити, що саме послужило причиною подібного стану, адже іноді запаморочення виникає не від щасливих моментів і успіхів, а через небезпечні захворювання.

Запаморочення може бути симптомом великої кількості захворювань, в тому числі і небезпечних для життя пацієнта.Справжнє головокружіння характерно для ураження вестибулярної системи, що регулює положення і рух тіла людини в просторі. Воно може свідчити про порушення в периферичних ( у внутрішньому вусі) або центральних ( в головному мозку ) відділах вестибулярної системи.

Головокружіння також можуть говорити про серйозні порушення функціонування судин головного мозку, що вельми небезпечно. Саме тому обов'язкова консультація фахівця. На прийомі слід вказати, в які моменти часу виникає запаморочення, якими ще симптомами супроводжується, які ліки приймає людина, і чи були травми голови або шиї.

З'ясувати причину запаморочень допомагають обстеження: ультразвукове сканування судин голови і шиї, магнітно -резонансна томографія і рентгенографія шийного відділу хребта. Тільки лікар, після отриманих результатів та збору анамнезу, зможе призначити адекватне лікування.

Як бути у випадку, якщо напад запаморочення проявився несподівано

При гостро розвиненому запамороченні, яке поєднується з порушенням мови, слабкістю, онімінням або незручністю в руці або нозі, необхідно терміново викликати швидку допомогу. В інших випадках слід спочатку заспокоїтися і постаратися сфокусувати погляд на певному предметі, не закриваючи очей. Краще сісти або прилягти і знайти зручне положення. Помасажувати рефлекторні точки, розташовані в западині між великим і вказівним пальцями.Також необхідно виміряти артеріальний тиск. При підвищеному тиску не слід намагатися відразу різко знизити його - це може бути небезпечно для здоров'я. Після того, що сталося нападу раптового запаморочення потрібно якомога швидше звернутися до невролога.

До списку новин