загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

10 порад від шаоліньського монаха

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Ми переклали для вас статтю великого майстра бойових мистецтв і монаха Шаоліня Шифу Ян Лей. У ній він дає кілька корисних порад для людей , які хочуть залишатися здоровими і молодими якомога довше.

Не думайте занадто багато. Роздуми забирають енергію і старять вас.

Не говоріть занадто багато. Люди або роблять, або говорять. І краще бути одним з тих, хто робить.

Розділіть свою роботу на відрізки по 40 хвилин і робіть між ними паузу в 10 хвилин. Довга концентрація зору на одному і тому ж шкодить здоров’ю ваших очей і внутрішніх органів.

Коли ви щасливі, ви повинні контролювати свої почуття. Втрата контролю над ними зашкодить вашій енергії лунг (енергія вітру або сила життєвого вітру)

Не переживайте і не зліться занадто багато. Це шкодить вашим печінці і кишечнику.

Не переїдайте. Завжди намагайтеся залишити невеличке відчуття голоду. Переїдання шкодить селезінці та іншим органам.

Не поспішайте у своїх справах. Завжди пам’ятайте вислів:«Тихіше їдеш — далі будеш».

Якщо ви займаєтеся тільки фізичними навантаженнями і не приділяєте час розслабленню і розтяжці, то станете дратівливим і будете втрачати енергію Інь , порушуючи баланс Інь і Янь.

Однак якщо ви не будете займатися спортом і будете приділяти увагу тільки спокою, медитації та Цигун, то втратите енергію Янь.

Кунг-фу дає вам всі види енергії. Мета занять — знайти баланс між своїм Інь і Янь. Як багато годин ви витратите на це — не важливо, головне знайти те, що необхідно вашому тілу.

До списку новин