загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Ернестіна Шеперд: Найстаріша культуристка світу

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

У свої сімдесят пять вона продовжує бути нестаріючим натхненням.

Люди витрачають тисячі доларів на рік, намагаючись розгладити зморшки, позбутися сивини або приховати фактуру старіючої шкіри. Це все у намаганні знайти міфічне джерело молодості. Але якщо ви запитаєте у Ернестін Шеперд з Балтімору про її вибір засобів для омолодження, вона скаже вам: фізичні навантаження.

Нещодавно занесена в Книгу рекордів Гіннеса як найстаріша конкуруюча культуристка, Ернестін, 74, почала “качатися залізом”, коли їй було вже за п'ятдесят. Це було хобі, яке вона розділяла зі своєю сестрою Мілдред, поки остання не померла. Тепер з оновленою рішучістю, відданістю і дисципліною вона є очевидцем, як насіння, посіяне її сестрою, процвітає в її житті.

Ернестін пробігає кілька миль на день, працює персональним тренером і продовжує брати участь у змаганнях у якості професійною культуристки. Вона використовує своє життя і гнучкість, щоб стати нестаріючим натхненням для оточуючих її людей. "Фізичні вправи - це найкращий засіб проти старіння", - каже вона. І після того, як ви побачите її прес, ви відразу погодитеся з нею. Її чоловік протягом ось уже пятдесяти чотирьох років, Коллін, готує все харчування для дружини і виконує її доручення з тим, щоб вона мала більше часу для тренування. І з ким би було краще тренуватися, як не з колишнім “Містером Всесвіту”? Йонні Шамбургер займається з Ернестін, щоб підтримувати її фігуру у прекрасній формі. За його словами, "вік - це лише цифра, коли мова йде про фітнес".

Бабуся погоджується, а ще вона готова “накачати” й вас!

Переклад з англійської.

Здійснив Роман Олійник, директор відділу з міжнародних відносин.

До списку новин