загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Одружені люди мають міцніше здоров'я

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Життя після одруження однозначно змінюється. Доводиться змінювати звички та пристосовуватись до нового ритму життя. Проте не слід розглядати це в негативному світлі, адже подружнє життя позитивно впливає на здоров'я.

Як виявили вчені, одружені люди значно рідше страждають на захворювання серцево-судинної системи. Пояснюють це тим, що самотня людина приділяє менше уваги своєму здоров'ю.

Також в зв'язку з одруженням зменшується кількість захворювань, які пов'язані з шкідливими звичками. Ймовірно причиною цього є те, що одружена людина завжди має підтримку в нелегкий період кидання шкідливої звички.

Окрім того, одружені люди рідше хворіють на онкологічні захворювання. Причиною цього найчастіше є те, що одружені люди раніше виявляють перші симптоми захворювання та швидше звертаються до лікаря. Тому рівень смертності від онкологічних захворювань у одружених нижчий.

Отже, одруження це не лише утворення сімейного союзу, але й серйозний вклад у ваше здоров'я.

До списку новин