загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Швидкість старіння залежить від метаболізму

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Люди і примати відрізняються від інших ссавців тим, що вони спалюють на 50% менше калорій. І це дозволяє їм мати більшу тривалість життя, встановили вчені. Тож чим повільніший метаболізм, тим повільніше організм росте і старіє.

Фахівці досліджували 17 різних видів приматів, оцінюючи в їхньому організмі вироблення двоокису вуглецю. Це дозволило зрозуміти, скільки калорій спалювалося за 10 днів. Дані показники порівняли з інформацією інших ссавців.

За словами антрополога Германа Понтзера, навіть найактивніша людина спалює менше калорій, ніж інші ссавці. Очевидно, тут мають значення фактори навколишнього середовища. Але, цікаво, що примати у неволі спалювали стільки ж калорій, що й у дикій природі. Отже, фізична активність лише частково впливає на швидкість спалювання калорій.

Це відкриття дозволить розкрити таємницю старіння і розвитку організму, а також ожиріння і метаболічних розладів.

До списку новин