загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Google представила “розумні” контактні лінзи для діабетиків

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Експериментальні дослідники Google [х] представили свою нову розробку - «розумні» контактні лінзи для діабетиків. Електронний продукт не стане аналогом Google Glass і не покаже доповнену реальність. Завдання лінз - підтримувати здоров'я і рятувати життя.

У блозі підрозділу зазначається, що кожен 19-та людина на планеті стикається з діабетом. Кожен день цим людям доводиться зберігати необхідний рівень цукру в крові, так як його різкі зміни можуть призвести до довгострокових ускладнень. У кращому випадку рівень глюкози вимірюється за допомогою підшкірних моніторів. Іншим же доводиться по кілька разів на день брати кров з пальця. Лінзи Google обіцяють істотно полегшити цей процес, так як дані пристрої зможуть брати необхідні свідчення зі сльози кожну секунду.

«Розумні» лінзи Google оснащені мініатюрною електронікою. У майбутньому розробники мають намір додати в них світлодіодне підсвічування, яке зможе оповістити людини про зміну рівня глюкози в крові.

Варто зауважити, що аналогічний продукт був представлений компанією Microsoft ще три роки тому.

Володимир Романюк

До списку новин