загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Професії, які шкодять чоловічому здоров'ю

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Внаслідок детального дослідження різноманітних професій вчені виявили, які професії найбільше шкодять чоловічому здоров'ю. При дослідженні до уваги бралась стресогенність професії, професійні деформації та кількість розлучень представників різних професій.

Офісні працівники

Найчастіше сидячий спосіб життя позначається на здоров'ї чоловіків. Окрім того погіршенню здоров'я сприяють також часті стреси.

Військовослужбовці

Постійні стреси через строгу дисципліну, одноманітне харчування та спосіб життя безпосередньо впливають здоров'я працівників даної категорії

Працівники заводів

Підйом тягарів та вплив важких умов праці погіршують стан здоров'я працівників заводів. Окрім того стресових ситуацій у них не менше, ніж у працівників офісів.

Представники творчих професій

Представникам творчих професій також доводиться нелегко. Постійне прагнення до ідеалу є причиною переживань та стресів.

До списку новин