загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

П'ять суперпродуктів для здорового серця

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Коли ви приділяєте увагу правильному харчуванню, то витрачаєте багато часу, акцентуючи увагу на тому, чого не слід їсти, а саме: ті харчові продукти, які закупорюють ваші артерії і потовщують вашу талію. Тепер хороший час, щоб подивитися на речі, які вам слід їсти, і на те, що ви можете зробити, щоб зберегти ваші артерії здоровими, і повністю зрозуміти, чому приділяти увагу здоров'ю артерій є дуже важливим.

Деякі продукти впливають більше, ніж інші. Тут перераховані п'ять продуктів харчування, які мають здатність боротися із захворюванням. Хороша ідея - регулярно знаходити місце для них у вашому раціоні.

П'ять суперпродуктів:

Лосось. Що стосується морепродуктів, то ця смачна риба є однією з найкращих продуктових джерел, корисних для серця жирних кислот омега-3, які можуть допомогти зберегти стабільність частоти серцебиття, знизити рівень тригліцеридів, види жирів у крові і уповільнити ріст атеросклеротичних бляшок.  Його можна запекти, посмажити, тушити, зварити, або насолоджуйтесь ним у копченому вигляді або у суші. Рекомендується, щоб людина з'їдала до 350 грам риби щотижня.

Капуста броколі. Вона не претендує на звання улюбленої їжі дітей, але будучи дорослою людиною, ви однозначно зможете оцінити користь для здоров'я, яку пропонує броколі. Її гіркуватий смак створюється завдяки хімічним речовинам, які містяться в ній та можуть забезпечувати захист від раку. Експерти вважають, що анти-ракові речовини у зелених овочах можуть виступати у ролі антиоксидантів або стимулювати ферменти, які детоксифікують шкідливі хімічні речовини у вашому організмі, за даними Американського товариства раку. Оскільки процес приготування може знищувати деякі корисні сполуки, готуйте її лише злегка.

Мигдаль Ці смачні горіхи є хорошим джерелом клітковини і антиоксиданту вітаміну E, а жир, який у них міститься, є в основному мононенасиченим, що вважається "хорошим" видом жиру, який сприяє зниженню рівня холестерину. Мигдаль також допомагає контролювати рівень цукру в крові і рівень інсуліну. Дослідження показали, що споживання 60 грамів мигдалю щодня протягом 10 тижнів не викликало зростання ваги у людей. Розмір щоденної порції мигдалю - це кількість, яка вміщається у двох секціях лотка для льоду, згідно з пропозицією Американської дієтичної асоціації.

Чорниці. Ці яскраві маленькі кульки наповнені антиоксидантами, що допомагають знизити ризик виникнення серцево-судинних хвороб і раку, нейтралізуючи вільні радикали, бродячі молекули кисню, що сприяють виникненню атеросклерозу та пошкодженню ДНК.

Зелений чай. Цей напій містить хімічні речовини, які називаються поліфенолами, які діють у якості антиоксидантів. Один з них, так званий EGCG, може сприяти знищенню ракових клітин, хоча ще необхідно провести додаткові дослідження, щоб визначити, чи споживання зеленого чаю може зменшити ризик захворювання на рак. Втім, він також може допомогти контролювати рівень цукру в крові і знизити рівень холестерину. Все це слугує вагомою причиною, щоб додати  кілька кружок зеленого чаю до вашого щоденного раціону. Пийте його або з льодом, або гарячим. Він смачний і так і так.

Ще кілька здорових порад:

Ще один ключовий захід для здоров’я серцево-судинної системи - розглянути можливість пройти скринінг судин. Скринінг судин може наочно показати внутрішню частину артерій і засвідчити, чи небезпечний жирний наліт накопичується всередині. Провідний скринінг стану здоров’я включає тести, які досліджують артерії вашої шиї та ніг. Закупорка шийної артерії, яка ще називається сонна артерія, є провідним фактором ризику виникнення інсульту. Закупорка у ногах називається захворювання периферичних артерій і пов'язується з шестикратним збільшенням ризику виникнення інсульту та інфаркту. Виявлення цих “мовчазних” хвороб на ранніх стадіях може допомогти вам і вашому лікареві вжити превентивних заходів, перш ніж виникне серйозна загроза для здоров’я.

Переклад з англійської.

Здійснив Роман Олійник, директор відділу з міжнародних відносин.

До списку новин