загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Одяг який лікує

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Одяг, який знаходиться на людині під час хвороби може як пришвидшити, так і загальмувати одужання. Який одяг краще вдягати при хворобах?

При застуді та бронхіті слід вдягати одяг який щільно прилягає до грудей. Якщо білизна не облягає шию, то слід надягнути і шарф, який варто знімати протягом усього періоду лікування. Додатком до шарфа повинні бути теплі шкарпетки, краще з шерстяні.

При захворюваннях нирок, сечового міхура та статевих органів слід використовувати одяг з натуральних тканин, наприклад льону. А при захворювання кісток та суглобів слід обрати білизну з шовку.

При хронічних захворюваннях внутрішніх органів слід використовувати одяг з бавовни та відмовитись від використання одягу з синтетики.

До списку новин