загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Астральні паразити притягуються негативними думками та емоціями

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

В Університеті Кейптауна (Південна Африка) провели дослідження управління мозком і свідомістю людини астральними сутностями. Знімки аури здійснювали за допомогою удосконаленого методу подружжя Кирліан. За допомогою цього методу можна спостерігати зміни поля аури в динаміці, особливо коли змінюється емоційний стан людини - повідомляє  журнал "SA Scientific Journal".

Вчені з Університету Кейптауна під керівництвом доктора філософії Нгунга Тобаго  давно вивчають роботу мозку людини і зв'язок його роботи з паранормальними явищами. І тепер вони отримали сенсаційне відкриття.

Частина результатів спробували засекретити з-за їх сенсаційності, але в експериментах брало участь дуже багато людей, тож повністю приховати не вдалося. А сенсацією стало те, що вдалося довести безпосередній зв'язок астральних сутностей і людини. Офіційна наука ставить під сумнів існування будь-яких астральних сутностей, полтергейсту, незважаючи на те, що якісь істоти не раз були зафіксовані на плівці. Але професор і його група запатетували спосіб фотографування аури людини і доводять її реальність з наукової точки зору.

В ході фотографування аури були отримані знімки проникнення незрозумілих згустків в ауру людини. Ці астральні сутності мають певні закономірності. Було встановлено, що астральні поля мають змінну інтенсивність і, маючи прямий зв'язок з біоелектромагнітною активністю мозку людини, можуть впливати на нього. 

Цікавими були фотографії, на яких зафіксовані етапи проникнення астральних сутностей в ауру людини. Спочатку відбувається синхронізація цих сутностей з ритмами жертви, і тільки після цього вони отримують доступ до аури людини. Після цього астральна сутність змушує перебудовуватися вже ауру своєї жертви. 

В ході експерименту виявили два типи астральних сутностей – «брудні» сутності і «чисті». На ауру людей ці два типи здійснюють різний вплив. «Брудні» сутності проявляють велику агресивність для проникнення в людську ауру, а ось «чисті», як правило, таку активність не розвивають. Після проникнення «брудних» астральних сутностей, людина починає відчувати незрозумілу агресію і може неадекватно себе поводити.

Великим відкриттям стало те, що досить велика кількість людей має в своїй аурі астральні сутності і перебуває під їх впливом. Але чим світліша аура у людини і чим стійкіший її психоемоційний стан, тим важче проникнути «брудній» сутності до такої людини.

В експерименті брало участь дуже багато людей різних соціальних верств, положення в суспільстві, етносів.  Поведінка цих астральних сутностей може залежати й від стану всього етносу.

Самі піддослідні не знали, що вони учасники незвичайного наукового експерименту: лабораторія була замаскована під фотоательє, а опитування, підготовлені психологами,  проводили під виглядом інтерв'ю.

Ще в 2002 році проводилися подібні експерименти і тоді висновки були  невтішні: «Практично всі бізнесмени і політики, які перебувають на саміті в Йоганнесбурзі, були інфіковані астральними сутностями». Ці результати приголомшили науковців. Особливо інфікованими виявилися політики, що пояснює неадекватність їх поведінки в багатьох випадках. Але і звичайні люди досить часто можуть бути вразливими до проникнення в них «брудних» астральних сутностей.

Найімовірніше, тут працює один із фундаментальних законів метафізики – подібне притягує подібне.

До списку новин