загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Жіноча сумочка - розплідник бацил

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Жіноча сумочка є звичним аксесуаром, який використовує практично кожна жінка. Проте нещодавно вчені зробили шокуюче відкриття. Виявляється за кількістю мікроорганізмів жіноча сумочка випереджає туалет.

В результаті проведених досліджень було виявлено, що сумочка є більш загрозливою для здоров'я жінки , ніж це здається на перший погляд. Сумочка є чудовим місцем для розмноження різноманітних бактерій, які носять загрозу для здоров'я людини.

Серед найбільш небезпечних "жителів" сумочки - помада, пудра, туш та гаманець. Ці предмети є найбільш брудними.

Найнебезпечнішими є сумки виготовлені з шкіри, оскільки структура даного матеріалу є пористою, що є сприятливим для розмноження мікроорганізмів.

Для того, щоб зменшити ризик підхопити різноманітні захворювання, слід дотримуватись деяких рекомендацій. Зокрема потрібно частіше мити руки та чистити сумку спеціальними антибактеріальними засобами.

До списку новин