загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

ГМО: в чому шкода?

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

ГМО - це організми, у яких спадковий генетичний матеріал, змінений у неприродних умовах Врожай такої культури буде набагато кращим, ніж у культури вирощеної природно, проте питання якості залишається відкритим.

Вживання ГМО продуктів може стати причиною послаблення імунітету та виникнення різноманітних алергічних реакцій. Окрім того часто ГМО продукти містять значну кількість токсинів. Вживання таких продуктів можуть вплинути на метаболізм.

Регулярне вживання ГМО продуктів може спричинити виникнення стійкості організму до антибіотиків, що може утруднити лікування ними. Причиною цього є те, що часто до ГМО продуктів додають ген, який блокує дію антибіотиків.

Також регулярне вживання ГМО продуктів може стати причиною виникнення канцерогенів, які в свою чергу можуть стати причиною утворення онкологічних захворювань.

Уникати вживання таких продуктів слід в першу чергу дітям, вагітним, годуючим мамам, особам з проблемами травлення, схильним до алергії та ожиріння.

До списку новин