загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

У Львові цього року шість довгожителів перетнули столітній рубіж

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Міська влада не забуває про свої хороші традиції вшановувати львів’ян, з нагоди їх 100 і більше років. Цьогоріч вже шестеро довгожителів Львова відзначили свої уродини. Так, 2 лютого двоє ювілярів святкували уродини: 105 років відзначила п. Софія Решетуха, і 100 років відзначив п. Федір Слюсар. Обоє проживають у Франківському районі. Про це кореспонденту Дивись.Інфо повідомили в прес-центрі Львівської міської ради.

Кожного з ювілярів привітали від імені влади міста працівники управління соціального захисту Львівської міської ради і вручили грошову виплату в сумі 1 тис. грн.

«Традиція відзначати ювілярів нашого міста зародилась кілька років тому. Весь цей час міська влада кожен рік радо вітає «золотих ювілярів», адже це вже уставлена традиція, яка повинна існувати й надалі.

До слова, хочу побажати всім довгожителям, здоров’я, міцності духу і радості від сьогодення», – зазначає начальник управління соціального захисту Львівської міської ради Наталя Федорович.

Допомогу уродинникам виплачує управління соціального захисту Львівської міської ради, відповідно до двох підписаних розпоряджень міського голови від 20.01.2014 року за №4 і №5.

У 2014 році близько 40 львів’ян повинні відзначити 100 і більше років. Торік у місті «золоті» ювілеї відзначили 26 довгожителів.

Галина Пелих

До списку новин