загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Львівські пенсіонери навчаються оздоровчої ходьби

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Близько двохсот львів'ян літнього віку уже кілька років проходять навчання з оздоровчої ходьби. Заняття на вулицях Сихова, у Стрийському парку у Львові проводить заслужений тренер України Олександр Шимко. Приєднатися можуть усі охочі.

 

Про це йдеться у сюжеті перших західноукраїнських новин "Огляд дня" телеканалу ZIK.

«Із пенсією життя не закінчується, навпаки - воно починає рухатися в зовсім іншому вимірі, – стверджує керівник осередку оздоровчої ходьби Зиновій Музичак. – Літні люди повинні зрозуміти, що внуки їх поважатимуть ще більше, якщо дідусі і бабусі активно займатимуться собою».

Заняття для пенсіонерів проводить заслужений тренер України, голова Асоціації оздоровчої ходьби Олександр Шимко.

«Особливість оздоровчої ходьби, якої я навчаю, залученння максимальної кількості м'язів», - пояснив наставник.

«Я бажаю всім літнім людям, як ми, не йти в поліклініку, вистоювати там черги, витрачати великі гроші на лікування, а вести активне життя. Я сама дуже хворіла, а тепер ліків майже не приймаю», – поділилася враженнями від занять пані Надія.

Ще один учасник занять Зеновій Денис займається оздоровчою ходьбою лише рік, але вже в травні представлятиме Україну на чемпіонаті світу серед ветеранів.

До списку новин