загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

У міру старіння ймовірність побічних ефектів від прийому ліків збільшується

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Багато ліків, нормально працюють, коли пацієнту 30-50 років, починають поводити себе непередбачувано в організмі людини похилого віку, яким вже виповнилося 60 років, пише Live Science. Це, зокрема, стосується препаратів для лікування тривожності і депресії. Причина в тому, що з віком організм гірше справляється з ліками, тим самим, знижуючи їх ефективність і підвищуючи ризик побічних ефектів. Експерти закликають з обережністю застосовувати бензодіазепіни (алпразолам, хлордиазепоксид, клоназепам, діазепам, естазолам, флуразепам, лоразепам, мідазолам, оксазепам, темазепам, тріазолам).  Їх призначають при розладах сну, м'язових спазмах, тривожних розладах і збудженні. У людей старше 65 років підвищена чутливість до бензодіазепінів, але знижений метаболізм лікарських агентів з тривалою дією. В цілому це виливається в підвищений ризик розвитку когнітивних проблем,  марення, падінь, переломів і ДТП. Взагалі у міру старіння організм втрачає здатність нормально переробляти лікарські агенти будь-якого типу. Враховуючи, що багато літніх людей п'ють цілий набір ліків, ризики цілком реальні. У будь-якому випадку, варто враховувати ймовірність передозування через  порушення у процесах виведення засобів  з організму.

До списку новин