загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Гарбузове насіння підтримає здоров’я мозку

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

На кінець зими значно виростає кількість скарг на головний біль і ослаблення пам’яті , що, на думку фахівців, часто буває пов’язано з збіднінням вітамінних запасів організму. Підтримати здорові функції мозку допоможе гарбузове насіння.

За словами фахівців , головні болі та інші порушення у мозковій та нервовій діяльності в багатьох випадках провокує дефіцит магнію. Ця речовина допомагає організму регулювати діяльність судин ( мозку і не тільки) , по необхідності розширюючи їх. Його недолік у людей , які пережили зиму , відповідно, викликає неприємні явища — головні болі , погану пам’ять , роздратування і т.д.

Щоб не прирікати себе на страждання , корисно щодня вживати в їжу несмажене гарбузове насіння. Рекомендована доза — трохи менше половини склянки . Акуратно слідуючи цій пораді, можна повністю заповнити добову потребу організму в магнії і перестати «мучитися головою».

До списку новин