загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Перлова каша допомагає виглядати молодше

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Зазвичай перлову кашу рекомендують до вживання дієтологи. Завдяки тому , що це блюдо містить багато клітковини і білка , і при цьому , в силу низького рівня вуглеводів , має дуже низький глікемічний індекс , воно є ідеальним для тих, що худнуть . Але з’ясувалося , що допомога в справі схуднення — не єдина перевага перловки.

Фахівці зі Школи здорового харчування при університеті Вашінгона заявили про те , що регулярне вживання перлової каші надає значний позитивний ефект на стан шкіри. Справа в тому , що в перловці міститься багато лізину — речовини , що дозволяє шкірі довго залишатися молодою.

Як пояснюють експерти , лізин бере участь у процесі вироблення організмом колагену — важливого компонента білкових структур. Високий рівень колагену сприяє еластичності судинної тканини , відповідає за властивість шкіри швидко відновлюватися після пошкоджень.

«Цей білок підтримує красу і молодість шкіри — робить її пружною і здоровою навіть після 35 років , коли вироблення колагену в організмі сповільнюється » , — діляться думкою американські медики.

Що важливо : перловку краще їсти в необробленому вигляді , так як тільки в цьому випадку крупа зберігає максимум корисних харчових волокон , а , отже , і своїх « молодильні » властивостей .

До списку новин