загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Пророщена пшениця — жива їжа для відновлення здоров’я

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Пророщена пшениця — не лише джерело біологічно активних речовин з відмінними біостимулювальними та лікувальними властивостями, але й по-справжньому жива їжа, що здатна найкращим чином допомогти вам відновити своє здоров’я.

Весна — час відновлення та оновлення внутрішніх сил організму. Проте трапляється, що зима послаблює наш організм, і з приходом весни з’являються авітаміноз, проблеми з імунітетом й інші ознаки виснаження. Виправити цю ситуацію, допомогти знесиленому організму, допоможуть пророщені зерна пшениці — природне джерело енергії та сили для нашого здоров’я.

Користь пророщеної пшениці для здоров’я

Пророщена пшениця дуже корисна, і це відомо давно. Але для того, щоб пророщені зерна пшениці по-справжньому стали незамінним продуктом на нашому столі, необхідно знати, які біологічно активні речовини утворюються в зернах в момент проростання.

Зерна пшениці містять безліч корисних речовин, однак ці речовини перебувають у неактивній фазі. Як тільки створені сприятливі умови для появи паростка, всі корисні речовини, що містяться в зерні, збалансовані для забезпечення їх максимального засвоєння, будуть «вкладені» в паросток. При проростанні, білкові речовини, що перебувають у зернах, спочатку розпадаються на амінокислоти, а потім на нуклеотиди; жири перетворюються на корисні жирні кислоти, а крохмаль — в мальтозу. Також у момент проростання синтезуються вітаміни, ферменти та мінеральні речовини.

Зерна пшениці, що перебувають у стадії проростання, — біологічно активна натуральна добавка, що містить всі необхідні речовини у збалансованій легкозасвоюваній формі. 

Для тих із нас, хто стежить за своїм здоров’ям і дотримується здорового способу життя, пророщена пшениця — важлива складова щоденного раціону.

Користь пророщеної пшениці для здоров’я:

— Відновлює і нормалізує мікрофлору кишечника і обмін речовин;

— Підвищує опірність організму до інфекцій, покращує імунітет;

— Знімає запальні процеси;

— Сприяє розсмоктуванню різних новоутворень (фібром, пухлин, міом, поліпів, жировиків, кіст);

— Збагачує кров киснем і всіма необхідними поживними елементами;

— Нормалізує функцію щитовидної залози;

— Підвищує імунітет;

— Знижує тиск;

— Підвищує рівень гемоглобіну крові;

— Очищає організм від отрут, токсинів, шкідливого холестерину;

— Покращує роботу всього організму;

— Відновлює зір і сітківку ока;

— Покращує якість волосся, стан шкіри і нігтів.

Вживання в їжу пророщеної пшениці особливо необхідно після хвороби, при зниженому імунітеті, загальному виснаженні, в періоди епідемій грипу, при тривалих депресіях.

Пророщена пшениця містить: вітаміни Е, С, D, РР, B, жирні кислоти, 8 незамінних амінокислот і 12 замінних, розчинні та нерозчинні харчові волокна, мінеральні речовини (калій, магній, кремній фосфор, йод, кальцій, залізо, хром, марганець, селен, цинк, мідь, натрій). Зерна з паростками 1–2 мм містять найбільшу концентрацію біологічно активних речовин.

В порівнянні зі звичайними (сухими) зернами пшениці, пророщені зерна мають більш збалансований і цінний склад: 26% білків, 34% вуглеводів, 10% жирів, 17% клітковини. Особливо корисні зерна пророщеної пшениці для людей, хворих на діабет, оскільки вони не містять цукрів.

Технологія пророщування зерен пшениці

1. Для пророщування підходять тільки стиглі, без сторонніх домішок, не оброблені жодними речовинами зерна пшениці.

2. Залийте зерна водою, відокремте зерна, що спливли, були тріснуті або не цілісні: вони не дадуть паростків.

3. Тричі промийте зерна холодною водою.

4. Перед пророщуванням зерна слід попередньо замочити в холодній воді на 8–10 год.

5. Після замочування знову кілька разів промийте зерна доти, поки вода не стане чистою.

6. Зерна найкраще пророщувати в посуді з інертних матеріалів (скло, кераміка, емаль). На дно покладіть кілька шарів марлі, насипте зерна пшениці після попереднього замочування, і покрийте їх ще одним шаром марлі. Залийте холодною кип’яченою водою так, щоб вона злегка покривала зерна. Зерна добре проростають у світлому теплому місці. Через 1,5–2 дні зерна проростуть. Врахуйте: вночі пророщування йде інтенсивніше.

7. Пам’ятайте: зерна завжди повинні залишатися вологими і вода повинна бути чистою. В той же час, води не повинно бути занадто багато, це може викликати появу плісені.

8. 3–4 рази на добу промивайте під проточною водою зерна і повністю міняйте воду на чисту.

9. Коли з’являться паростки 1–2 мм — зерна готові до вживання.

Щоб отримати заряд бадьорості на весь день, вранці з’їдайте 50–100 г пророщених зерен. На ніч їсти зерна не бажано: для шлунка ця їжа буде важкою.

Пророщену пшеницю можна додавати до складу каш і салатів, також вона поєднується майже з усією їжею, крім молочних продуктів і продуктів бджільництва. Пророщені зерна, які зазнали термічної обробки, втрачають свої цінні властивості, тому додавати проростки можна тільки в готові каші.  

Пам’ятайте: на початку курсу вживання пророщеної пшениці може виникати слабкість, запаморочення, діарея. Ці симптоми проходять протягом 2–3 днів.

Зерна пророщеної пшениці мають кілька протипоказань, їх не можна вживати:

— Дітям до 12 років;

— Людям, що страждають виразкою шлунка або дванадцятипалої кишки;

— Людям з алергічною реакцією на клейковину (глютен).

До списку новин