загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

5 вітамінів і мінералів, які можуть нашкодити

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Як правило, з початком весни все частіше можна почути про те , що організму не вистачає вітамінів. Медики вказують на необхідність підживлювати організм корисними речовинами в перехідний період , і багато хто з нас вирішують проблему просто — йдуть в аптеку і купують вітаміни. Між тим, учені попереджають: безконтрольний прийом таких препаратів може завдати серйозної шкоди здоров’ю.

Вітамін А. 15 років тому експерти зі Всесвітньої Організації охорони здоров’я (ВООЗ) обережно висловлювалися про те, що каротиноїди не варто приймати самостійно , так як їх активність в організмі людини здатна впливати на процеси, що ведуть до раку . Обережно — в силу того , що точних даних про те , як це відбувається , наука не має, просто були дослідження , які змушували лікарів насторожено ставиться до синтетичного вітаміну А.

Роботи, які були проведені вченими в останні роки , лише підтверджують можливість ненатурального бета- каротину в надмірній дозі провокувати зростання пухлин.

Вітамін Е. Його часто називають «вітаміном краси і молодості» для жінок — він служить профілактикою зморшок, позитивно впливає на стан волосся і шкіри. Але багато хто не знає, що перевищення дози цього жиророзчинного вітаміну може погано позначитися на функціях серцево-судинної системи — про це говорить ряд зарубіжних досліджень.

Кальцій оберігає від остеопорозу та інвалідності — нормальний рівень цього мінералу в організмі пов’язують з високою тривалістю життя. Але також вчені з’ясували, що постійний прийом кальцію літніми людьми може привести до такого стану як гіперкальціємія. Для нього характерні крихкість судин, «вапнування» нирок і судин.

Вітамін D, як багато хто знає, допомагає запобігати рахіту у дітей, а організму дорослих людей цей вітамін допомагає краще засвоювати кальцій. У той же час є й зворотна сторона медалі — надлишковий прийом вітаміну D може спровокувати стрибок тиску, викликати нудоту і слабкість, порушити звичний механізм апетиту.

Аскорбінка . Є популярний рецепт лікування застуди та грипу — прийняти при перших симптомах нездужання « ударну » дозу (його іноді рекомендують навіть лікарі) . Ідея такої терапії виникла завдяки нобелівському лауреату доктору Лайнусу Паулінгу , який був упевнений в чудесні властивості гіпердози вітаміну С. Однак багато сучасних дослідників говорять про те , що приймати аскорбінки у великих кількостях небезпечно — є ризик заробити розлад кишечника , алергію і серйозно нашкодити судинах.

Так що ж робити , дозволяти організму самому вирішувати , як бути з нестачею вітамінів ? Насправді , підтримувати його в складний сезонний період необхідно , але краще з розумом. Американська дієтична асоціація з цією метою радить постачати організм вітамінами , — але тільки за рахунок їжі. Що стосується використання готових вітамінів , їх прийом повинен залежати від індивідуальної оцінки харчування , вважають експерти. Для цього необхідно здати аналіз на біохімію крові — він дозволить зрозуміти , яких вітамінів справді не вистачає .

До списку новин