загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

У Львові з'явився Центр кризових станів, психосоматичних розладів та депресій

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

У цьому закладі можна буде отримати допомогу від різних спеціалістів

У Львові запрацював "Консультативний центр кризових станів, психосоматичних розладів та депресій" у якому нададуть допомогу особам, які постраждали внаслідок впливу на них кризових психотравмуючих ситуацій.

Така інформація була подана на офіційному сайті Львівської міської ради. Організація була створена завдяки благословенню та розпорядженню Митрополита Димитрія (Рудюка).

Суть цієї організації в наданні допомоги у різних напрямках. Отримати допомогу можна буде як від священнослужителів, та і від психотерапевтів та невропатологів. У Центрі надаватимуть висококваліфіковану духовну та психологічну, а при потребі – психотерапевтичну та психіатричну допомоги особам, які постраждали внаслідок впливу на них кризових психотравмуючих ситуацій (бойових, політичних, економічних, техногенних тощо).

За спеціалізованою допомогою парафіяни можуть звертатися до районних священнослужителів єпархії: ієрея Артемія Бабленюка (тел. 098 966 81 75), та чергового священика по Кафедральному Собору. Єпархіальне управління знаходиться за адресою: м. Львів, вул. Грушевського, 2.

Високоспеціалізовану допомогу по стаціонарах у залежності від реєстру ураження забезпечують три важливі напрямки роботи Центру:

1. Стаціонар № 1 та № 2 КЗ ЛОР ЛОК ПНД (невротичні та межові психічні розлади). Контакти: прот. Олексій Виноградов, 093 450 70 33; Самсонова Людмила, (032) 275 32 43, (032) 275 79 40.

2. Неврологічне відділення ЛОКЛ, м. Львів,  вул. Некрасова, 6. Контакти: лікар-невропатолог Кирилюк Софія, 067 274 40 14.

3. Кафедра психіатрії та психотерапії ФПДО ЛНМУ ім. Данила Галицького («гострі» стани з необхідністю госпіталізації у психіатричний стаціонар закритого типу). Контакти: ієрей Сергій Кирилюк, 067 772 41 72; Суран Андрій, 097 647 82 05; Кирилюк Ярослава, 067 945 01 53.

Координатори роботи Центру:  о. Артемій Бабленюк (098) 966 81 75 та о. Сергій Кирилюк (067) 772 41 72.

До списку новин