загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Що їсти навесні. Поради дієтолога

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Вирощені передчасно овочі та фрукти приваблюють своєю свіжістю втомлений від зими організм.

Та якщо занадто захопитися вживанням «пластмасових» овочів і фруктів, можна й на лікарняне ліжко потрапити.

– Овочі та фрукти самі по собі дуже корисні, однак ті умови, в яких вони вирощуються, перетворюють цю користь на шкоду для організму людини, – констатує харківський лікар-дієтолог Ірина Буткевич. – Для кожної людини необхідна кількість овочів у раціоні на день різна, залежно від віку, статі, ваги. У середньому це має бути не менше 300 г на день для дітей і 500 г для дорослої людини. А рекомендована лікарями норма вживання овочів із теплиці – близько 15 кг на рік на людину.

До медиків приєднуються і науковці.

– Рослинна продукція, вирощена на полі в сезон, звичайно, корисніша за ту, що дозріла в захищених умовах теплиці, – каже головний науковий співробітник Інституту овочівництва і баштанництва Національної академії аграрних наук України Олександр Вітанов.

Фахівці радять відмовитися від несезонної продукції. На запитання, що ж тоді зараз їсти, дієтолог відповідає: врятують буряк, капуста, морква, гарбуз... – те, що збереглося з минулого врожаю. Вибір невеликий, однак здоровіший. Чудовою альтернативою раннім овочам є заморожені їхні побратими. Завдяки глибокому заморожуванню вдається надовго зберегти корисні властивості продукту. Щодо вітамінів з аптеки, то важко казати про їхню рівнозначну заміну вітамінів з грядки. Адже в рослинній продукції, окрім вітамінів, є ще клітковина, харчові волокна, біологічно активні речовини та мікроелементи, такі необхідні для перетравлювання їжі.

До списку новин