загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Як зміцнюють здоров'я за методикою Порфирія Іванова

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Порфирій Іванов — один з тих небагатьох людей, згадування імен яких викликає суперечливі почуття. Ставлення, як до самого Іванову, так і до його вчення, у багатьох неоднозначно: для одних він був моральним ідеалом християнства, в той час як деякі представники Російської православної церкви зарахували Порфирія Іванова до психічно хворих і одержимих. Одні знаходять, що в його вченні є схожість з традиціями східних релігій і вчень (буддизму, йоги та даосизму), а інші вбачають тут елементи неоязичництва та неохрістіанства.

Але, так чи інакше, досвід і погляди цієї людини заслуговують перегляду життєвих принципів більшості людей. У віці 35 років Іванов прийшов до думки, що справжня причина всіх страждань і захворювань людства в тому, що воно все далі відходить від природи, а на перше місце виходить прагнення до комфорту, — Порфирій Іванов називав це залежним, вмираючим життям. Тільки початкові, природні умови життя, — вода, повітря, земля — можуть повернути людям здоров'я.

Експеримент, поставлений на собі

За щоденником самого Порфирія Іванова, до моменту створення ідеї він жив життям більшості людей: курив, пив, грав в азартні ігри. 25 квітня 1933 став поворотним моментом в житті Іванова і майбутніх його послідовників. Боротьба з хворобою (рак) і усвідомлення помилковості встановленого порядку людського життя штовхають його на пошук шляху. Порфирій Іванов каже, що при прагненні людини до «доброго» — тепла, ситості, людина отримує «погане» — хвороби та смерть. Ізоляція від природи призводить тільки до остаточної втрати цього зв'язку, відновити який можна тільки через вдосконалення свого тіла.

І ось, в цей період свого життя Порфирій Іванов вирішує здійснити свою ідею: утримуючись від їжі та води, в одних шортах і босий, він годинами ходить по Донбасу і вчиться жити наодинці з природою. Відчуття здоров'я та бадьорості підтверджує правильність його шляху. Порфирій Іванов робить припущення: здоров'я так само, як і хвороби, може передаватися від людини до людини. Успіхи в практиці цілительства дають йому сили йти далі. Відмова від носіння взуття (в тому числі й взимку), мінімум одягу, — він наче перевіряє приховані можливості свого організму.

Осінь 1948 року. Порфирій Іванов у віці 50 років вирішується на експеримент: пройти пішки вздовж берега Чорного моря від Туапсе до Сочі. На самому початку цього шляху на морі почався 12-бальний шторм, і Іванову довелося жити без їжі, одягу і даху над головою.

Досвід для майбутніх поколінь

Вперше світ дізнався про досвід Порфирія Корнійовича Іванова в 1982 році, в журналі "Огонек" були наведені правила, яких дотримувався сам автор ідеї. Сам Іванов говорив, що п'ятдесят років свого життя він віддав пошуку шляху до здорового життя, і готовий передати свій досвід майбутньому поколінню:

1. Два рази на день купайся в холодній, природній воді, щоб тобі було добре. Купайся, в чому можеш: в озері, річці, ванні, приймай душ або обливайся. Це твої умови. Гаряче купання завершуй холодним.

2. Перед купанням або після нього, а якщо можливо, то і разом з ним, вийди на природу, встань босими ногами на землю, а взимку на сніг, хоча б на 1-2 хвилини. Вдихни через рот кілька разів повітря і в подумки побажай собі і всім людям здоров'я.

3. Не вживай алкоголю і не кури.

4. Намагайся хоч раз на тиждень повністю обходитися без їжі і води з п'ятниці 18-20 години до неділі 12-ї години. Це твої заслуги і спокій. Якщо тобі важко, то тримайся хоча б добу.

5. О 12 годині вдень в неділю вийди на природу босоніж і кілька разів подихай і подумай, як написано вище. Це твоє свято. Після цього можеш їсти все, що тобі подобається.

6. Люби навколишню тебе природу. Не плюйся навколо і не випльовуй з себе нічого. Звикни до цього — це твоє здоров'я.

7. Вітайся з усіма скрізь і всюди, особливо з людьми похилого віку. Хочеш мати в себе здоров'я — вітайся з усіма.

8. Допомагай людям, чим можеш, особливо бідним, хворим, скривдженим, тим, хто цього потребує. Роби це з радістю. Відгукнись на їхні потреби душею та серцем.

9. Переможи в собі жадібність, лінь, самовдоволеність, користолюбство, страх, лицемірство, гордість. Вір людям і люби їх. Не говори про них несправедливо і не приймай близько до серця недобрих думок про них.

10. Звільни свою голову від думок про хвороби, нездужання, смерть. Це твоя перемога.

11. Думку не відділяй від справи. Прочитав — добре. Але найголовніше — РОБИ!

12. Розповідай і передавай досвід цієї справи, але не хвалися. Будь скромним.

Люди, живучи у відповідності з настановами Порфирія Іванова, шукають свободу і зцілення всередині себе, долаючи страх хвороби і смерті, вони намагаються допомагати оточуючим, нічого не просячи взамін, адже цього так не вистачає в нашому сучасному житті.

Аліна Танько

До списку новин