загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

5 найбільш дорогих і шкідливих звичок

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Люди не втомлюються вкорочувати собі віку, піддаючи свій організм впливу негативних факторів, які відомі як шкідливі звички. Крім того, що вони руйнують здоров’я, вони досить серйозно б’ють людей по кишені. Учені вирішили скласти своєрідний рейтинг найбільш дорогих шкідливих звичок, щоб ще раз звернути увагу людей на проблему.

З великим відривом перше місце в цьому рейтингу займають сигарети. Мало того, що вони несуть серйозну загрозу здоров’ю, підвищуючи ризик серцево-судинних і онкологічних захворювань, при цьому люди платять за це астрономічні суми. Крім того, курець несе загрозу оточуючим, яким доводиться теж вдихати тютюновий дим.

На другому щаблі розташувався алкоголь. Що цікаво, набагато більше грошей забирають улюблені багатьма слабоалкогольні напої, яких можна випити набагато більше. Вся справа в тому, що доводитися платити не тільки за сам напій, наприклад, пиво, а й за закуски типу солоної риби, сухариків, чіпсів і т.д.

На третьому місці – кавомани. Йдеться про людей, які випивають чашечку кави майже щогодини. При цьому вони наносять дуже серйозної шкоди організму, в тому числі, судинам і серцю, а так само власному бюджету.

А ось пристрасть до азартної гри знаходиться тільки на четвертому місці. Вони, звичайно, здатні знизити соціальний статус людини, але от безпосередньої шкоди людині вони не завдають. Природно, мова не йде про людей, які задовольняються одним лотерейним квиточком на місяць, щоб полоскотати собі нерви.

На останньому, п’ятому, місці знаходиться шопінг. По впливу на людську психіку це «захоплення» схоже до азартних ігор. Незважаючи на те, що воно не шкодить фізичному стану, здатність спустити всі кошти за лічені години не сприяє підвищенню соціального статусу.

До списку новин