загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Як правильно поєднувати овочі

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Здорове харчування - це не тільки корисна і різноманітна їжа. Усім, хто уважно стежить за станом організму необхідно знати, як правильно поєднувати продукти у своєму раціоні.Правильне поєднання овочів дозволить позитивно вплинути на своє здоров'я.

Фрукти швидко насичують, покращують роботу кишечнику. Вони добре поєднуються один з одним, а також з молочними і кисломолочними продуктами.

Порада від дієтологів: обираючи фрукти, віддавайте перевагу яблукам, грушам, цитрусовим: цукру і калорій в них міститься менше, ніж, наприклад, у винограді.

Суміш моркви, яблук та імбиря здатна активно підтримувати повноцінне функціонування вашої імунної системи.

Яблуко в поєднання з огірком та селерою дозволить зменшити ризик утворення раку, зменшить рівень холестерину в крові, позбавить від виразки шлунку та головного болю.

Суміш помідорів, моркви та яблук покращить стан вашої шкіри та усуне поганий запах з рота.

Суміш гіркого перцю, помідорів та молока дозволить усунути поганий запах з рота та є ефективним засобом для зниження імунітету.

Поєднання апельсину, імбиря та огірка покращує колір шкіри, робить її більш зволоженою. Також така суміш здатні знизити температуру.

Комбінація ананасу, кавуна та та яблука виводить сіль з організму та очищує сечо-статеву систему.

Суміш банану, ананасу та молока є насиченою значною кількістю вітамінів. також така суміш дозволить позбутись від запорів.

До списку новин