загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Перехід на літній час: зверніть увагу на самопочуття!

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

У ніч з 29 на 30 березня Україна переходить на літній час. Адаптація до нового режиму життя зазвичай займає близько тижня. Люди з хронічними захворюваннями можуть в цей час відчути погіршення самопочуття, попереджають фахівці клініки «Медісвіт».

«Організм людини працює у своєму власному ритмі, – зазначає лікар-терапевт, кардіолог клініки «Медісвіт» Оксана Миколаївна Олійник. – Переведення на одну годину може порушити циркадні ритми. Особливо чутливі до цього люди з вегето-судинною дистонією, гіпертонією, гормональними порушеннями в організмі. У деяких людей може підвищитися тиск, з'явитися головний біль, відчуття розбитості, слабкості».

Мінімізувати негативний вплив на організм від порушення режиму життя можна, зазначає лікар. Для цього слід за кілька днів до переведення годинників починати раніше лягати спати, і кожні два дні вставати на 10-15 хвилин раніше, ніж зазвичай. Після переходу на новий графік бажано на першу половину дня не планувати велику кількість справ. Це допоможе зменшити ранковий стрес.

 «Людям з гіпертонією, які постійно приймають препарати, слід контролювати тиск зранку, щоб, при необхідності, перенести на одну годину і прийом ліків», - радить Оксана Миколаївна Четверікова.

Тим, у кого немає хронічних захворювань, турбуватися нема про що, вважає лікар. Наш організм має сильні адаптаційні можливості. Якщо при цьому людина веде здоровий спосіб життя, добре харчується, займається фізкультурою, достатньо відпочиває, то перехід на літній час не принесе йому неприємних відчуттів.

До списку новин