загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Сухофрукти - отруйні "вітаміни"

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Сухофрукти можуть бути підробкою!

Виявляється, все що ми знали про користь сухофруктів насправді міф. Сухофрукти можуть бути корисними лише тоді, коли вони висушені особисто вами і ви самі спостерігали за процесом висушування.

Зазвичай сухофрукти, які ми бачимо у магазині просто не можуть так називатись, адже процес їх виготовлення далекий від будь-яких норма та стандартів.

Ілюзія про те, що сухофрукти виготовляють з відбірних фруктів залишається лише міфом, насправді у сухофрукти перетворюються відходи фруктового виробництва.

Державні стандарти передбачають обробку сухофруктів хімічними речовинами для довшого зберігання, проте насправді за ними ніхто не спостерігає. сухофрукти оброблять сірчаною кислотою та лугом.

Найкраще обирати сухофрукти з кісточками. Справжні сухофрукти мають тьмяний колір та не злипаються між собою. Також слід уважно читати склад продукти.

До списку новин