загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

7 порцій фруктів на день захищають від ранньої смерті

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Вчені зясували, що вживання великої кількості фруктів є досить ефективним захистом від передчасної кончини. Лікарям і раніше була відома користь дарів природи — продуктів рослинного походження. Але свіже дослідження показало , що навіть медики не уявляли собі , наскільки сильний вплив роблять овочі та фрукти на організм людини.

Вчені заявили , що , залежно від кількості фруктів у раціоні , може змінюватися ступінь уразливості організму перед хворобами. Так, люди, що з’їдають сім або більше порцій фруктів на день, мають більшу стійкість перед раком , хворобами серця та іншими проблемами зі здоров’ям. Жертвами передчасної смерті вони стають майже в два рази рідше в порівнянні з людьми , які до фруктів байдужі і майже їх не вживають.

Фахівці з університетського коледжу Лондона (Велика Британія) вивчали харчові звички , тривалість життя і схильність різним хворобам серед 65 тисяч жителів Англії . Щорічно в період з 2001 по 2013 роки їх опитували соціальні служби Сполученого Королівства.

Проаналізувавши зібрані дані, вчені порівняли тривалість життя у людей з різною дієтою і виявили цікаву особливість. З’ясувалося, що вживання фруктів відігравало важливу роль в тривалості життя: навіть з урахуванням всіх побічних чинників , включаючи вік , стать, вага і шкідливі звички, фрукти допомагали людям жити помітно довше за інших. Як з’ясувалося , навіть 3 порції фруктів на день знижують ризик передчасної смерті на 13 відсотків.

«Ми добре знаємо , що фрукти та овочі корисні для нашого здоров’я , однак відкритий нами ефект від їх споживання вражає уяву. Суть цього відкриття така — незалежно від вашого віку , чим більше фруктів ви їсте , тим менше шансів у вас померти. Ефект від овочів ще вищий , однак і фрукти надають помітний внесок у здоров’я . Тому , любителів овочів можуть гризти морквину , а інші люди можуть налягати на банани » , — цитує вчених Journal of Epidemiology & Community Health .

До списку новин