загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

10 порад для покращення роботи вашого мозку

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Плани, терміни, клієнти, нові завдання… Вся ця метушня у повсякденному житті звалюється на наш мозок. І щоб витримати божевільний темп, потрібно вчасно про нього подбати. Як це зробити? Використовувати один, як мінімум, з 10 способів і нагородити наш мозок за важку працю.

Подрімайте посеред дня

Всі ми чули про користь післяобіднього сну. І в цьому є сенс. Такого роду перезавантаження не тільки відновлює фізичні сили, а й активізує діяльність мозку, покращує пам’ять і підвищує настрій. Всього лише 10-15 хвилин сну здатні назавжди змінити ваші робочі та побутові будні. Адже після них ви приступите до завдань з новими силами та ідеями.

Трохи творчості перед сном

Видався важкий день? Помалюйте що-небудь, перед тим як лягати спати. Це допоможе не тільки розвантажити мозок після робочого дня і розслабитися, але й активізує його творчу діяльність.

Скажіть «Ні» багатозадачності

Якщо ви хочете максимальної продуктивності, навантажуйте свій мозок тільки одним завданням в один час. Тільки в такому режимі він здатний працювати найбільш ефективно. Здавалося б, як цього досягти в сучасному ритмі життя? Відповідь проста — складайте робочий план і приступайте до завдань послідовно. В результаті ви встигнете набагато більше, а втомитеся менше.

Ведіть активний спосіб життя

Кардіовправи — ось що потрібно для вашого мозку! Біг, ходьба, плавання допомагає не тільки підтягти тіло, а й «підкачати» мозок, поліпшивши розумову діяльність. Всього лише 15-30 хвилин занять щодня (підійдуть навіть піші прогулянки) послужать справжнім еліксиром для втомленого мозку.

Не відмовляйтеся від ручки і паперу

Завдяки комп’ютерам, iPad-ам, смартфонам та іншим ґаджетам, більшість з нас все рідше і рідше беруть в руки олівець і папір. А даремно! Дослідження доводять, що використання паперового блокнота і ручки активізують роботу мозку, поліпшуючи ефективність його діяльності.

Пам’ятайте про вітаміни

Щодня навантажуючи мозок новими завданнями, не варто забувати про поповнення запасів поживних речовин, в першу чергу, вітамінів. Скоригуйте свій раціон і забезпечте регулярне надходження в організм вітамінів групи В, вітаміну С, D, E, P. Вони прискорять добову активність мозку, поліпшать короткострокову та довгострокову пам’ять і підвищать кмітливість.

Вивчайте іноземні мови

Один з кращих способів винагородити мозок. Вивчення нової мови — відмінна зарядка для мозку, яка відкриває його приховані ресурси і можливості.

Грайте у слова

Крім того, що це заняття принесе вам задоволення і підніме настрій, гра в слова дуже корисна для мозкової діяльності. Дослідження показують, що словесні ігри, наприклад, «Ерудит», підвищують IQ і потужність роботи мозку.

Медитуйте

Медитація — один з кращих форматів для відпочинку, як фізичного, так і розумового. Вона заспокоює, знімає напругу і, згідно з дослідженнями, позитивно впливає на всі відділи мозку. Щоденні медитації помітно поліпшать стан тіла і духу.

Будьте оптимістом

Думати позитивно — потрібно вашому мозку для повного щастя та ефективної розумової роботи. Оптимістичний настрій сприяє новим відкриттям, ідеям і можливостям, допомагає вдосконалюватися і відмінно мотивує розвиватися далі.

Можливо більшість порад здадуться вам «заїждженими» і тими, про які ми звикли говорити «нічого особливого, це я і так знаю», задумайтеся на хвилину, що з цього щодня робите саме Ви? Або доповніть список своїми «подарунками» для мозку.

Ольга Кожар

До списку новин