загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Заморожені фрукти та овочі містять більше корисних речовин

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Що може бути корисніше за свіжі фрукти та овочі? Нові дослідження доводять: в більшості випадків заморожені продукти містять більше вітамінів і корисних речовин, порівняно зі свіжими.

Два незалежних дослідження, які були проведені компанією Leatherhead Food Research і вченими з університету Честера, показали, що 2/3 заморожених фруктів і овочів містять більше корисних речовин порівняно зі своїми свіжими аналогами.

Було проведено більше сорока замірів, щоб визначити вміст поживних речовин у свіжих (що пролежали 3 дні в холодильнику) і заморожених фруктах і овочах. Як виявилося, заморожування зберігає поживні речовини, які втрачаються під час звичайного зберігання продуктів.

Вітаміну С і лютеїну виявилося більше в замороженій брокколі, ніж у свіжій; а рівень бета-каротину був у 4 рази вищий. У порівнянні зі свіжою, у замороженій моркві лютеїну виявилося більше в три рази, і в два рази більше бета-каротину.

Такі корисні речовини, як поліфеноли та антоціани, бета-каротин, вітамін С, лютеїн, а також антиоксиданти краще зберігаються в заморожених фруктах і овочах. Як відомо, антиоксиданти перешкоджають старінню мозку, очей і шкіри, цілюще впливають на роботу організму, перешкоджають утворенню злоякісних клітин.

Найбільша перевага заморожених фруктів і овочів, в порівнянні зі свіжими, що пропонуються у великому асортименті в супермаркеті, полягає в тому, що «свіжі» продукти виявляються далеко не такими свіжими, як ми вважаємо. Найчастіше для надання товарного вигляду фрукти та овочі додатково обробляються.

Крім цього, на прилавках магазинів овочі та фрукти опиняються не відразу, а попередньо полежавши на складі. У підсумку, на наш стіл вони потрапляють, втративши чимало корисних поживних речовин.

Стосовно заморожених фруктів і овочів, то їх заморожують незабаром після збирання, тому вони зберігають високий вміст вітамінів і антиоксидантів.

Аліна Танько

До списку новин