загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

102-й день народження відзначив найстарший житель Івано-Франківська

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

23 квітня 2014 року найстаріший мешканець міста Івано-Франківська Йосип Лукич Мудрак відзначив свій 102-й день народження.

Іменинника, за дорученням міського голови Віктора Анушкевичуса, привітали квітами та солодощами працівники Департаменту соціальної політики виконкому Івано-Франківської міської ради.

Народився Йосип Лукич 23 квітня 1912 року в с. Копилів, Макарівського району, Київської області в сім’ї селян. У 1939 році одружився із Вірою Архипівною (1919 р. н.), виховав одного сина. Має 2 онуків та 5 правнуків.

У 1938 році закінчив Київський хіміко-технологічний інститут. Працював у харчовій та машинобудівній галузях народного господарства на інженерних посадах. Із початком війни був евакуйований разом із цукровим заводом в Росію.

З Росії його призвали на фронт, у 1939 році отримав поранення, а після одужання в 1943 році знову був призваний в армію. На даний час проживає разом із сином Валерієм та його сім’єю.

Йосип Лукич має статус інваліда Вітчизняної війни І групи, нагороджений орденами та медалями.

“Ми щиро вітаємо ювіляра. Такі люди є історією нашої країни, нашого міста, - зауважує директор Департаменту соціальної політики Олександра Заклинська. - І соціальні працівники Івано-Франківська підтримують наших старожилів та допомагають їм в усьому”.

Любов ЗАГОРОВСЬКА

До списку новин