загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Хворіють жінки, а вмирають чоловіки: чому так?

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Так вже склалось, що жінок прийнято називати слабкою половиною людства, однак, як показує статистика, жінкинабагато витриваліші чоловіків, і живуть вони довше.

У чому причина?

Цим питанням зацікавилися дослідники.

Медики стверджують, що жінки менше піддаються ризику ракових захворювань, але пояснити причину цього наразі не можуть. Отож, для вияснення питання, чому жінки живуть довше, науковцями було проведено дослідження серед 1 600 людей похилого віку. Виявилося, що повільний процес старіння у чоловіків починається після того, як вони починають втрачати Y-хромосоми в лейкоцитах. В основному, цей механізм запускається після 60 років. Та середня тривалість життя в Україні коливається саме "в районі" 65 років. А тому, алкоголізм та куріння повільно вбивають чоловіків, а процес старіння сповільнюється у них лише після 60-ти років, цього, вочевидь, недостатньо для продовження тривалості життя. 

До списку новин