загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

В які дні краще стригти волосся?

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Практично кожній з нас періодично доводиться відвідувати перукаря і робити стрижку. Але не всі знають, що ще в давні часи люди намагалися стригти волосся в особливі «сприятливі» дні.

 

Деякі сучасні жінки дотримуються цієї традицїю і стверджують, що в правильні дні стрижка виходить вдалою і корисною для волосся. Стрижка по днях тижня Понеділок: хороший день (як для стрижки, так і для фарбування). Стрижка у понеділок допомагає прогнати негативні думки, що накопичилися за попередній тиждень. Вівторок: хороший день. Візит до перукаря допоможе позбутися депресивних станів і налаштувати на потрібний лад. Середа: хороший день. Оновлення зачіски залучить нові знайомства, цікаві подорожі і яскраві моменти. Четвер: ідеальний день. Стрижка привертає успіх у кар'єрі і допомагає налагодити стосунки з близькими людьми. П'ятниця: несприятливий день! Робити стрижку в п'ятницю не слід. Субота: хороший день. Допомагає оздоровити волосся, повернути втрачену силу. Неділя: найбільш несприятливий день. Є ризик відвести від себе удачу і благополуччя. По яких днях не можна стригти волосся Якщо вірити все тій же традиції, ні в якому разі не можна робити стрижку в дні місячного і сонячного затемнень, в 9, 15, 23 і 29 числах місячного календаря. Саме в ці дні захисні функції організму слабкіше за все, а це означає, що можна втратити свою життєву енергію. Посмішка дня У салон-перукарню входить дівчина з довгим чорним волоссям і просить зробити їй дрібну хімічну завивку, попередньо пофарбувавши волосся в яскраво-білий колір.  - Добре, - каже майстер, - тільки я б порадив Вам просто намазати голову кремом-депілятором.  - Та Ви що! Я ж буду лиса! - обурюється дівчина.  - Лиса Ви будете в будь-якому випадку, тільки з депілятором мені метушні менше.

Олена МИХАЙЛОВА

До списку новин