загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Дієве очищення підшлункової залози

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Підшлункова залоза регулює жировий та вуглеводний обмін в організмі. Проте, як і будь-який орган, вона потребує регулярного очищення. Детальніше про народний засіб, який дозволить ефективно очистити підшлункову залозу читайте у "Країні здоров'я".

Якщо у вас послаблена підшлункова залоза найбільш ймовірно у вас є і порушення рівня цукру у крові. В такому разі вам може допомогти очищення за допомогою лаврового листка. До термоса слід скласти десять лаврових листків та залити їх 300 мілілітрами окропу. Термос слід закрити та настоювати приготовану суміш протягом доби. Після цього настій слід процідити та приймати його по 50 грамів за пів години до початку прийому їжі. таким чином настій слід приймати протягом двох тижнів. Перед початком вживання даного настою слід здати кров на цукор, щоб оцінити результат до та після вживання даного настою.

До списку новин