загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Особливості жіночого та чоловічого клімаксу

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Жіночий та чоловічий клімакс дещо відрізняються

Клімакс це неприємний період у житті людини. Проте про жіночий клімакс сьогодні говорять набагато частіше. Спробуйте глянути чим відрізняється жіночий а чоловічий клімакс.

 Згідно з цією картинкою можна помітити, що клімакс у чоловіків може наступати раніше. ніж у жінок. Окрім того він має свої особливості перебігу. Найчастіше чоловічий клімакс проявляється у психологічних факторах, в той час як у жінок він проявляється і у фізичному плані. Основною відмінністю чоловічого та жіночого клімаксу є те, що по його завершенню плідність чоловіка зберігається на відміну від жіночої плідності.

До списку новин