загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Вчені пропонують лікувати хворобу Альцгеймера переливанням "молодої" крові

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Незвичний метод лікування може зберегти мозок здоровим до глибокої старості 

Регулярні ін'єкції крові молодших людей позитивно впливають на інтелект і стримують старіння, стверджують дослідники

Вчені сподіваються, що специфічний метод лікування можна буде випробувати вже наприкінці цього року, повідмоляє Еспресо.TV з посиланням на The Daily Mail.

Дослідження на мишах показало, що регулярне переливання більш "молодої" крові збільшило кількість зв'язків між клітинами мозку і зробило їх сильнішими.

"Ми показали, що принаймні на деякі вікові порушення функцій мозку можна впливати. Вони не є остаточними", - зазначає Сол Вілледа, один з авторів дослідження.

За його словами, такий незвичний метод лікування може зберегти мозок здоровим до глибокої старості, а також допомогти при захворюванням, подібних до хвороби Альцгеймера. Окрім того, виявилося, що переливання "молодої" крові позитивно впливає на нюх, роблячи його гострішим.

Нагадаємо, раніше вчені розробили високотехнологічний пластир, який допомогає при хворобі Паркінсона.

До списку новин