загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Найкращі рецепти для продовження життя

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Людство завжди задумувалось над тим, як продовжити свій вік. За тисячі років назбиралось немало рецептів кожен з яких по-своєму дієвий. "Країна здоров'я" пропонує вам основні з них для того, щоб ви обрали той, який вам стане найбільше до смаку.

Ще древні греки радили розсмоктувати сіль по кристаликам. Сучасні дослідження виявили, що така звичка дозволяє у пришвидшеному темпі виділяти шлунковий сік, який здатен розщеплювати старі клітини вже не потрібні організму. Окрім того такий сік здатен розщепити і ракові клітини, нітрати та вільні радикали. Щоденне вживання чайної ложки розтопленого меду з такою ж кількістю лимонного соку та олії дозволить зміцнити своє здоров'я та покращити діяльність імунної системи. Мед з пилком також відмінно допоможе у завданні продовжити тривалість життя. Слід розчинити 180 грамів меду у 800 мілілітрах води та додати сюди ж 50 грамів пилку. Суміш слід настоювати протягом декількох днів до початку бродіння. Приймати слід по три чверті склянки щодня за пів години до початку прийому їжі. Даний засіб дозволить зміцнити організм та призупинити процеси старіння.

До списку новин