загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

10 причин, чому потрібен слуховий апарат

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Ні для кого не секрет, що людина щаслива тоді, коли повноцінно може жити, працювати і її не підводить здоровя. Проте інколи саме проблеми зі здоровям підкрадаються непомітно і це спричиняє не лише фізичний дискомфорт, але й може призвести до серйозних наслідків, виправити які важко або й взагалі неможливо. Однією з таких проблем є погіршення слуху, що набирає все більших масштабів у сучасному світі.

І якщо раніше вважалося, що недочування – це хвороба людей похилого віку, то зараз зростає кількість молодих, які страждають від погіршення слуху. На жаль, за допомогою у таких випадках хворі звертаються вже тоді, коли проблема запущена і допомогти покращити слух можна лише за допомогою слухового апарату, констатує завідувач сурдологічним кабінетом поліклінічного відділення Рівненської обласної клінічної лікарні Олег Мізинець.

Відтак сайт «ВСЕ» вирішив поцікавитися у спеціаліста про причини чому таки варто носити слуховий апарат. Виявилося, що переваг чимало. А саме:

1. Слухові апарати попереджують старіння головного мозку та виникнення серйозних проблем, зокрема хвороби Альцгеймера (старечої недоумкуватісті) та ДЕП (руйнування мозку).

2. Слуховий апарат повертає можливість спілкування з людьми. Адже втрата слуху призводить до соціальної ізольованості –  людина, яка недочуває починає вести більш замкнутий спосіб життя, уникає спілкування із друзями, знайомими, з’являється страх потрапити у незручне становище і, як результат постійні стреси, роздратування, втрата роботи, інколи навіть с’імї.

3. Слуховий апарат дає можливість тихіше дивитися телевізор, тим самим не заважаючи іншим.

4. Одягнувши слуховий апарат людина стає вільнішою у своїх діях, повертається до нормального життя та впевнено почуває себе в різних життєвих ситуаціях (у театрі, ринку, магазині, лікарні тощо).

5. Науково доведений факт, що люди, які одягають слуховий апарат частіше отримують підвищення на роботі. Це пов’язано з тим, що людина починає більше чути, стає уважнішою і її продуктивність праці зростає.

6. Почавши носити слуховий апарат у людини змінюється характер. Зокрема, вона стає менш впертою, агресивною, категоричною у своїх судженнях, що, до речі, теж науково доведено.

7. Ще одним аргументом на користь слухових апаратів є те, що недочування, постійне перепитування більш помітні, аніж маленький слуховий апарат.

8. Окрім того, коли людина одягає слуховий апарат у неї покращується мовлення. Це пов’язано з тим, що мозок людини, який є центром обробки звуку, внаслідок недочування взагалі забуває звуки і перестає їх розпізнавати. Це в свою чергу впливає на манеру людини говорити.

9. Також слухові апарати допомагають боротися з вушним шумом, що останнім часом є доволі поширеною проблемою.

10. Ще однією перевагою слухового апарату є те, що він стильний, необхідний і доступний. А головне, непомітний у використанні, тобто свого роду «апарат-невидимка», який покращує життя і дає можливість відчути його у всіх проявах.

А ті, хто піклується про своє здоров’я, хоче пройти обстеження слуху, підібрати ефективне лікування і за потребою сучасний слуховий апарат на всі випадки життя може звернутися у Рівненську обласну консультаційну поліклініку (кабінет 55), що знаходиться за адресою м. Рівне, вул. Київська, 78г. Записатися на прийом до лікаря та отримати детальну інформацію можна за телефоном (050) 568-74-79.

До списку новин