загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Довше живуть ті, хто має мету в житті

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Поменше відпочивайте і завжди майте мету в житті , якщо ви хочете пожити довше . Вчені відшукали черговий рецепт довголіття , спостерігаючи різними людьми протягом 14 років.

Дослідники з Carleton University в Канаді з’ясували , що до кінця цього 14-річного періоду спостережень в живих найчастіше залишалися ті люди , які говорили про те , що у них є певна мета в житті. Також неодмінною умовою довголіття була зайнятість. Це зовсім не означає , що людині потрібно працювати до самої смерті , адже довгожителями виявлялися і пенсіонери. Але при цьому вони повинні були наповнювати кожен свій день -якимось видами активності , а не проводити весь час перед телевізором або на лавці біля будинку.

Тривалість життя збільшували робота на добровільних засадах у будь-яких благодійних фондах , участь у довгострокових проектах , а то й просто виконання всіх пунктів з так званого списку bucket list , куди заносять справи і вчинки , які хочеться встигнути зробити до відходу з життя. Наявність конкретної мети в житті , незалежно від того , якої саме , змушувало людей більш уважно ставиться до власного здоров’я , а це впливало на довголіття .

До початку дослідження вчені опитали всі 6000 добровольців про те , чи є у них мета в житті , і які емоції вони найчастіше випробовують — негативні або позитивні . До кінця 14-річного дослідження 9 % добровольців пішли з життя. Вчені відзначили , що найчастіше помирали ті , хто не мав ніякої чіткої мети в житті , відчуваючи при цьому переважно негативні емоції. Ну а люди, налаштовані позитивно і чітко наступні за своїми цілями , жили довше і були при цьому здоровішими.

До списку новин