загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Пенсіонери задоволені інтимним життям – дослідження

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Проведені опитування серед літніх людей показують, що саме вони, пенсіонери, - є найщасливішими.

Результати опитувань, проведених українськими психологами серед людей пенсійного віку, показують, що з віком рівень задоволення від сексу тільки виростає. Більшість жінок від 60 до 89, що підтримують сексуальні відносини, залишаються задоволені ними.

Науковці з Університету Каліфорнії в Сан-Дієго переконались, що кількість розлучень серед подружжя, старше 60, в порівнянні з іншими віковими категоріями, - мінімальна. А ще літні люди набагато більш ефективно вирішують різного роду соціальні конфлікти, як у своєму житті, так і в житті друзів або родичів. Вчені з Університету Мічигану з’ясували, що життєвий досвід робить людину розуміючою і схильною до компромісів.

А найоптимістичніший прогноз звучить так: ви ніколи не будете такими щасливими, як між 65-85 років. Дослідники з Університету Чикаго виміряли рівень щастя людини в різні періоди життя. Він високий в молодості, максимально низький в середньому віці, ну а найбільшого показника досягає після 65!

До списку новин