загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Чим пахнуть хвороби: ставимо діагноз по запаху

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Деякі хвороби можна діагностувати за запахом, як стверджують експерти. Так , якщо у якоїсь людини запах з рота схожий на аромат рідини для зняття лаку з нігтів , то він, скоріше за все, страждає на діабет.

У журналі Sensors опубліковані результати дослідження вчених з Monell Chemical Senses Center у Філадельфії , які з’ясували , що безліч хвороб людини можна розпізнати за запахом. Так , при відмові нирок з рота починає пахнути чимось на зразок сирої риби , а при інфекціях сечового міхура сеча пацієнта віддає аміаком.

При краснусі піт людини починає пахнути свіжовищипанним пір’ям , і навіть шизофренія має свій запах хвороби — піт хворого пахне оцтом. А при тифі шкіра пацієнта віддає ароматом свіжоспеченого хліба. Нарешті , жовта лихоманка змушує шкіру пахнути м’ясною лавкою або ковбасним магазином , а при інфекціях лімфатичних вузлів з’являється запах пивного перегару .

Дослідники підкреслюють , що далеко не всі згадані запахи можна розпізнати неозброєним носом , але вони вважають , що цією справою здатна займатися спеціальна машина. Запахи хвороб , до речі , досить непогано розпізнають собаки , і в ході деяких досліджень наші чотириногі брати знаходили ознаки злоякісних новоутворень саме по запаху .

Дослідники перевірили одну таку машинку , » винюхуваючу » рак грудей. Її точність виявилася такою ж високою, як і при мамограмах . У дослідженні згадується і про жінку на ім’я Джоанні , яка запам’ятала запах чоловіка , який хворів на рак простати. Коли вона відчула такий же запах розкладання і від свого тіла , то негайно кинулася до лікарні , де у неї знайшли рак легенів. Хворобу вдалося вчасно вилікувати , і запах тут же зник.

До списку новин