загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Робота на грядці допомагає схуднути

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Дослідження показали, що люди, які постійно трудяться на своїх дачних ділянках, мають нормальну вагу, аніж ті, хто уникає таких робіт.

Результати дослідження показали, що дачників з надмірною вагою менше, ніж у популяції в цілому - 46% серед жінок і 62% серед чоловіків.

Індекс маси тіла дачниць нижче в середньому на 1,84, що становить приблизно 5,5 кг надлишкової ваги. У чоловіків індекс маси тіла нижче на 2,36, це приблизно 8 кг.

Цікавим фактом є те, що індекс маси тіла людей, які працюють на городі, майже не відрізняється від їх подружжя. Вчені стверджують, що це не дивно, тому що, як правило, вони харчуються однаковими органічними продуктами. Крім того, найімовірніше, що активні жінки все ж залучають своїх чоловіків до дачних робіт.

В цілому, праця на присадибній ділянці це не тільки свіжі овочі та фрукти на столі, але і фізична активність, що в цілому допомагає зберегти нормальну вагу і здоров'я.

Володимир Романюк

До списку новин