загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Рівень тиску впливає на пам’ять і стан мозку

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Дослідники з американського Національного інституту старіння з’ясували , що зміни в показниках тиску людини по мірі віку можуть вказувати на ризик несприятливих процесів у головному мозку . Як підвищення , так і зниження тиску в порівнянні з рівнем тиску в більш молодому віці — це , на думку нейрофізіологів , тривожний знак для людської психіки і пам’яті.

Групою фахівців під керівництвом доктора наук Ленори Лаунер було обстежено більше чотирьох тисяч пацієнтів старше 76 років. Аналіз їх медичних анамнезів і перевірка стану їхнього мозку за допомогою МРТ-сканування дозволили вченим виявити зв’язок між віковими коливаннями тиску і пам’яттю.

Зокрема , медики встановили , що зниження кров’яного тиску у тих , чий тиск раніше був нормальним , але особливо у гіпертоніків, — супроводжує процесам погіршення пам’яті. Чому так відбувається , дослідники поки сказати не можуть , проте припускають , що проблеми з пам’яттю при зниженому тиску можуть бути пов’язані зі зменшенням кількості кисню, що надходить у мозок.

З іншого боку , поява високого кров’яного тиску у пацієнтів , які прожили життя з нормальними показниками , також виявилося пов’язано з підвищеним ризиком для здоров’я людини. Дослідження показало , що тенденція до підвищення тиску в міру прожитих років пов’язана з більш частими ушкодженнями областей головного мозку.

До списку новин