загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Вибираємо тонометр

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Для людей, у яких є проблеми з артеріальним тиском, цей прилад життєво необхідний. Але як вибрати правильний?

Сьогодні ринок пропонує кілька десятків різновидів приладів для вимірювання артеріального тиску. Дуже важко не розгубитися у пропонованому розмаїтті і вибрати оптимальний апарат, який би підходив безпосередньо вам. Тому перш ніж вирушати в спеціалізований магазин чи аптеку (купляти тонометри потрібно тільки в таких місцях) слід в першу чергу визначитися для лікарського чи домашнього використання він буде призначений, а також звернути увагу на ряд важливих характеристик, таких як:

  • тип тонометра;
  • вид манжети;
  • нагнітач;
  • точність результату;
  • спосіб живлення;
  • додаткові функції;
  • сервіс.

Розглянемо докладніше ці характеристики .

Тип тонометра

Існує два основних види тонометрів — механічні та електронні. Електронні у свою чергу бувають напівавтоматичні та автоматичні .

Механічні тонометри все ще користуються популярністю і це пояснюється не тільки їх відносною дешевизною (порівняно з електронними) , вони досить точні і надійні , а крім того здатні виміряти тиск у разі наявності аритмії (електронні побратими на це нездатні) .

Однак у них є і недоліки, наприклад, ними не можуть скористатися люди з порушеннями слуху, оскільки не зможуть вловити тони, що визначають верхній і нижній тиск. Також потрібно брати до уваги той факт, що комплект механічних вимірювачів включає плечову манжету, пневматичний нагнітач, манометр і фонендоскоп, а, значить, для вимірювання тиску потрібна людина , що має певний досвід вимірювання АТ.

Тому якщо ви плануєте здійснювати цю маніпуляцію без залучення будь-кого, то придбайте тонометр з вбудованою головкою фонендоскопа, поєднаним нагнітачем і манометром.

Електронними тонометрами вимірюють тиск автоматично і точність цих вимірів досить висока. Крім безпосередньо тиску вони вимірюють пульс , оснащені індикаторами аритмії , тобто , можуть сигналізувати про порушення ритму серця. Більшість електронних моделей також оснащені функцією пам’яті. Це означає, що вони можуть фіксувати вимірювання в динаміці , що дозволяє лікарю точніше визначитися з діагнозом і призначити правильну терапію.

Напівавтоматичні тонометри мають високий клас точності і порівняно з автоматичними приладами більш низьку вартість. Важливий плюс: людина може виміряти тиск самостійно, так як застосування тонометра не припускає участі іншої людини. Прилад діє так: на руку надівається манжета і самостійно накачується груша, показання висвічуються на моніторі.

Автоматизовані тонометри можуть бути плечовими і фіксуватися на зап’ясті. Створення тиску в них відбувається за допомогою компресора. Існує безліч моделей , проте всі вони мають схожі технічні параметри: габарити і маса приладу , потужність , похибка вимірювання АТ .

Вид манжети

Цей параметр дуже важливий у тому випадку, коли ви плануєте користуватися приладом самостійно. Найкраще для цього підходить тонометр, у якого є фіксуюче металеве кільце на манжеті — це дозволяє самостійно її одягнути . Враховуйте також , що манжети на плече для електронних тонометрів можуть мати різний розмір . Не забудьте уточнити розмір придивилася моделі. Якщо не походить, то можна придбати манжету іншої довжини окремо .

Результат

Враховуйте, що всі тонометри можуть давати похибку, яка може бути викликана перешкодами, наприклад, розмовами при вимірюванні, ворушінням руки або тіла , різними положеннями манжети. Якщо потрібно виміряти АТ в динаміці, то перерва між вимірами повинна бути до 30 хвилин. Причому, манжету на цей час з руки потрібно знімати, так як кровоносні судини повинні відновити еластичність.

Нагнітач

Нагнітач, який ще називають грушею, повинен накачуватися легко і зручно. Тому дуже важливо провести випробування у місці здійснення купівлі та оцінити наскільки вона підходить саме вам. Найбільш зручні на сьогоднішній день груші з латексу.

Спосіб живлення

 

Найкраще купувати прилад, який можна підключати до мережі. По-перше , це гарантує більш точний результат (коли батарейки що називаються «сідають», то ви в цьому впевнені бути не можете), по-друге , істотно заощадите на елементах живлення.

Додаткові функції

Ці функції роблять прилад більш досконалим і дорогим. Ви , звичайно, можете зустріти дешевий прилад , оснащений безліччю найрізноманітніших функцій , але купувати такий не варто — подібні прилади вкрай ненадійні.

Оскільки таких додаткових функцій, що роблять тонометр справжнім « інтелектуалом » може бути більше десяти , запитайте себе чесно : ви будете ними користуватися ? Якщо готові освоювати весь спектр можливостей приладу (пам’ятаєте , що за ці можливості ви платите додаткові гроші ) , проконсультуйтеся у магазині , на що здатний апарат . Нехай вам на місці продемонструють його можливості .

Сервіс

Найголовніше, на що потрібно звернути увагу — це на наявність гарантійного талона та можливість технічного обслуговування. Мало що може статися — все-таки техніка.

До списку новин