загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

ТОП-5 небажаних крайнощів здорового харчування

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Про необхідність харчуватися здорово і повноцінно твердять всі медики. Проте італійські дослідники присвятили серію спостережень за здоров’ям прихильників здорового способу життя і харчування, зокрема для того, щоб проаналізувати здійснювані ними помилки.

Було відзначено п’ять крайнощів, які негативно позначаються на здоров’ї людей, надаючи тим самим певну ведмежу послугу — спочатку людина привчає себе до здавалося б здорового, не завжди бажаного харчування, а потім цей же раціон грає з ним злий жарт, розбалансовуючи деякі функції організму .

Повна відмова від хліба

Спонукає до цього думка про вміст у хлібі швидких вуглеводів, засвоєння яких провокує набір зайвої ваги. Однак найкраща, на думку дієтологів, дієта — середземноморська — містить хліб. Він з твердих сортів пшениці або цільнозерновий. Уважно вивчаючи склад тієї чи іншої випічки, де має бути вказано високий вміст цільних зерен, борошна з твердих сортів пшениці, висівок і рослинної клітковини, ви придбаєте дійсно корисний і необхідний організму продукт. Це стосується й макаронних виробів.

Вживання тільки знежирених молочних продуктів

Думка про користь знежирених молочних продуктів формується на підставі того, що молочний жир провокує багато хвороб, в тому числі серцево-судинні захворювання. Крім того, жирні молочні продукти спричиняють збільшення обсягів тіла. Однак необхідно розуміти, що більшість корисних речовин, що містяться в молочних продуктах, є жиророзчинними, а значить, знежирення зводить нанівець користь того, що споживається, до мінімуму.

Правильніше віддавати перевагу молочним продуктам низької жирності (2,5% і менше) або тим, де молочний жир замінений рослинними поліненасиченими жирними кислотами.

Вживання продуктів для діабетиків

Пояснюється знову-таки бажанням схуднути або не набрати зайві кілограми. Однак діабетичне харчування дуже специфічне. Часто воно не поступається за калорійністю аналогічним версіями для здорових людей, а ефект досягається, наприклад, вмістом трансжирів, які блокують сприйнятливість до інсуліну. Цукрозамінники для здорових людей також не панацея, але про це наступний пункт. У даному ж випадку важливо відмовитися від придбання таких товарів без особливих призначень. І ,як мінімум, уважно читати упаковку товару, де має бути вказано, що продукт без трансжирів.

Повна відмова від цукру і солі

У дозованій кількості дані речовини необхідні нашому організму, вони беруть участь в нормальному функціонуванні серцево-судинної та лімфатичної систем. Рекомендується зводити до мінімуму їх споживання, проте не відмовлятися зовсім. Останнє не зовсім досяжне, оскільки сучасні продукти фабричного виробництва переважно містять і сіль, і цукор, що може бути навіть невідчутно на смак.

Прихильність до пакетованих соків

Може здатися, що це джерело здоров’я, вітамінів, що містяться в натуральних фруктах. Однак пакетовані соки являють собою лише концентрат з високим вмістом природних цукрів і мінімальною кількістю рослинної клітковини. Порівнювати пакетовані соки зі свіжовіджатими неможливо, в той же час навіть свіжовіджаті (фреші) соки дієтологи рекомендують розбавляти в рівних пропорціях водою і не споживати їх більше 200 мл на день.

До списку новин